Greitųjų kreditų refinansavimas palankiomis sąlygomis: kur ieškoti?

refinansavimas palankiomis salygomis

Mažai kam paslaptis, kad greitieji kreditai staiga išpopuliarėję, gerokai ištuštino lietuvių kišenes. Žmonės, kurie ne visada suvokia atsakingo elgesio su savo finansais principus, liko net ne su vienu įsiskolinimu. Žinia, kad greitieji kreditai nelepina žema palūkanų norma, o kai spaudžia keli įsipareigojimai, įmokų našta tampa nepakeliama. Refinansavimo paslauga – puikus sprendimas tokiais atvejais, bet ar įmanoma refinansuoti turimus kreditus palankiomis sąlygomis? Jei taip, kaip tai padaryti?

„Refinansuoti“ teikia refinansavimo paslaugas jau daugelį metų. Tiesa, lietuviai šią paslaugą renkasi atsargiai, galbūt todėl, kad negauna pakankamai informacijos, galbūt todėl, kad nesupranta, kaip dar viena paskola gali palengvinti ir taip sudėtingą finansinę situaciją.  Išties naudinga rinktis refinansavimą tais atvejais, kai turimas ne vienas įsiskolinimas greitųjų kreditų bendrovėms.

Refinansavus keletą kreditų, sumažėja palūkanų norma – mokate vienam kreditoriui, o ne keliems, gali sumažėti mėnesinės įmokos – visa įsiskolinimų suma perskaičiuojama, sudaromas individualus mokėjimų grafikas.

Prieš refinansuojant savo įsiskolinimus, būtina įsitikinti, ar įstaiga, kurios paslaugomis planuojate pasinaudoti yra patikima, ar būsimo sandorio sąlygos Jus visapusiškai tenkina. Atkreipkite dėmesį į preliminarią palūkanų normą, sudarykite tokį mokėjimo grafiką, kuris būtų patogus Jums, pasidomėkite apie papildomus mokesčius, taikomus sudarant sutartį, įsitikinkite, kad nėra paslėptų mokesčių.

„Refinanansuoti“ teikia greitųjų kreditų refinansavimo, palankiomis sąlygomis, paslaugas, su nekilnojamojo turto įkeitimu. Visi mokesčiai, kuriuos reikia sumokėti pasirašant sutartį yra aiškiai išdėstyti, netaikomi jokie papildomi įkainiai.

„Refinansuoti“ siūlo galimybę rinktis, kaip pageidausite grąžinti paimtą paskolą. Vienas galimų būdų –anuitetinis grąžinimas, kai nustatytu laiku mokama palūkanų norma ir dalis paskolos. Šiuo atveju nustatoma mėnesinė įmoka, kuri nekinta visą sutarties laikotarpį. Paskolos grąžinimo anuiteto būdu laikotarpis gali siekti 20 metų.

Kitas paskolos grąžinimo būdas – mokant tik palūkanas, o visą sumą grąžinant sutarties termino pabaigoje. Pasirinkus šį būdą, maksimalus skolinimosi laikotarpis – 1 metai.

Refinansuokite turimas paskolas patogiai – užpildykite paraišką internetu ir „Refinansuoti“ atstovai su jumis susisieks. Vidutiniškai, nuo paraiškos pateikimo, refinansavimo paskola išduodama per 5 darbo dienas.

Kada Jums reikalingas refinansavimas?

Kai norite pagerinti savo kredito sąlygas

Kai norite atidėti paskolos mokėjimą

Kai reikia prailginti paskolos grąžinimo terminą

Nusprendėte, kad Jums reikalingas refinansavimas? Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums surasti geriausią sprendimą.