Kada naudingas paskolos refinansavimas?

kada reikalingas refinansavimas

Lietuvos banko atlikto namų ūkių apklausos duomenimis, kas penktas įsiskolinimų turintis namų ūkis, nepajėgia vykdyti finansinių įsipareigojimų. Retai atkreipiama dėmesį į tai, kad vardan situacijos sprendimo, reikėtų ne ieškoti kitų pajamų šaltinių ar aukoti šeimos gyvenimo kokybę, o išmokti valdyti turimas skolas.

Refinansavimas gali būti tinkamas įrankis suvaldyti įsiskolinimus. Paskolos refinansavimas – tai paslauga, kurios paskirtis yra padengti turimus kreditus ar paskolas. Pavyzdžiui, jei turite keletą neapmokėtų kreditų, vartojimo paskolą, kito pobūdžio kreditų, galite juos perkelti į refinansavimo paslaugas teikiančią įmonę.

Refinansavimo paslauga tampa vis populiaresnė, tad kuriais atvejais verta ja pasinaudoti?

Refinansavimas yra tinkamas sprendimas, kai norime sumažinti turimų įsiskolinimų kiekį, pačių kreditorių kiekį, sumažinti palūkanų normą ir sumą, kurią reikia kas mėnesį mokėti bendrovėms, suteikusioms mums kreditus, taip pat prailginti paskolos/kredito grąžinimo terminą.

Verta apie refinansavimą pagalvoti ir jei ateityje planuojate didesnius pirkinius, dėl kurių gali prireikti paskolos. Gera kreditingumo istorija vienas iš būdų, kuris gali padėti sutaupyti imant, pavyzdžiui, būsto paskolą ar perkant išsimokėtinai automobilį. O kad kreditingumo istorija pagerėtų, iš esmės pakanka laiku mokėti įsiskolinimus.

Prieš renkantis refinansavimą, reikėtų įvertinti būsimas sąlygas, tai yra įsitikinti, kad pasinaudojus paslaugą pavyks sutaupyti. Atsižvelgti būtina ne tik į preliminarią palūkanų normą – po patrauklia suma gali slėptis kiti mokesčiai.

Refinansuoti.lt teikia refinansavimo paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Refinansuoti paskolas gali pilnamečiai Lietuvos Respublikos gyventojai ar turintys leidimą gyventi Lietuvoje. Šio tipo paskolos gavėjas turi turėti nuolatines pajamas. Refinansuoti galima sumą nuo 1500 eurų iki 50% įkeičiamo turto vertės. Visas refinansavimo sąlygas rasite čia.

Pasirinkę refinansuoti turimus įsiskolinimus su Refinansuoti.lt galėsite būti tikri, kad Jūsų neužgrius nelauktos įmokos – siekdami klientų pasitikėjimo, netaikome paslėptų mokesčių, visų paslaugų įkainiai nurodyti prie paskolos sąlygų.

Pateikti paraišką galite internetu skiltyje „Pildyti paraišką“. Tai, kad išsiųsite užpildytą paraišką nereiškia, kad įsipareigojate refinansuoti turimas paskolas mūsų įmonėje – per 24 valandas su Jumis susisieks Refinansuoti.lt konsultantas ir galėsite aptarti visas dominančias sandorio detales.

Kada Jums reikalingas refinansavimas?

Kai norite pagerinti savo kredito sąlygas

Kai norite atidėti paskolos mokėjimą

Kai reikia prailginti paskolos grąžinimo terminą

Nusprendėte, kad Jums reikalingas refinansavimas? Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums surasti geriausią sprendimą.