Refinansavimas

Refinansavimas/ perkreditavimas – tai turimų paskolų apmokėjimas palankiomis sąlygomis.

Iškilus finansiniams sunkumams, žmogus neapgalvoja savo galimybių grąžinti paskolą/kreditą, ar, kaip teks mokėti išaugusias palūkanas, o ir tik atsiradus greitiesiems kreditams, šie buvo suteikiami ne visada apgalvotai. Todėl turinčių vieną ar net keletą įsiskolinimų taip staiga padaugėjo.

Natūralu, kad kalbant apie finansinius įsipareigojimus pasidarome kiek lengvabūdiški – juk sudėtinga blaiviai mąstyti, patekus į keblią padėtį. Ką tokiu atveju daryti, kai kišenės tuščios, o įsipareigojimai varo į neviltį? Gyvenimas vietoje nestovi, žmogiški poreikiai tik auga, o dažnai įsiskolinimas būna net ne vienas – praktika rodo, kad Lietuvos gyventojai skolinasi didesnes ar mažesnes pinigų sumas iš keleto skirtingų bendrovių.

Patekus į tokią padėtį, siūlome efektyvią pagalbą – refinansavimo paslaugas senoms Jūsų skoloms padengti. Refinansuojame įsiskolinimus įvairioms kredito bendrovėms: greitiesiems kreditams, bankams, kredito unijoms ir panašiai. Pasirinkę refinansuoti paskolą, turėsite galimybę nusistatyti pastovų mokėjimo grafiką, mokėti mažesnes palūkanas, atsikratyti senų skolų  ir taip subalansuoti mėnesines išlaidas.

Nežinote, kas yra refinansavimas (dar vadinamas perkreditavimu) ir kokiu principu tai veikia? Visai nėra ko išsigąsti – pagrindinis tikslas, renkantis refinansavimo paslaugą, yra pratęsti  anksčiau paimtos paskolos grąžinimo terminą, tokiu būdu sumažinant mėnesines įmokas. Norint refinansuoti turimus įsiskolinimus, nereikalingas užstatas, paraišką galite pateikti ir internetu, o įvertinus galimybę grąžinti pasiskolintą sumą, sprendimas dėl prašymo patenkinimo bus priimtas tą pačią arba artimiausią darbo dieną.

Refinansavimas bus tarsi gaivaus oro gurkšnis išvargintiems sunkių finansinių įsipareigojimų – gausite palankias mokėjimo sąlygas, palankesnes palūkanas ir galimybę prailginti paskolos grąžinimo terminą. Tai reikš daugiau laisvės Jūsų sprendimams, leis sumažinti įsipareigojimus kredito bendrovėms iki minimumo. Tad jei patekote į keblią padėtį ir neturite galimybės savo jėgomis išspręsti finansinių problemų, nekankinkite savęs – apsvarstykite refinansavimo galimybę.

Paskola refinansuoti susikaupusias skolas gražinama kiekvieną mėnesį, grafike nustatyta tvarka ir terminais mokant dalines kredito grąžinimo įmokas.

Plačiau apie refinansavimo galimybes ir sąlygas jam gauti skaitykite čia.

Kada Jums reikalingas refinansavimas?

Kai norite pagerinti savo kredito sąlygas

Kai norite atidėti paskolos mokėjimą

Kai reikia prailginti paskolos grąžinimo terminą

Nusprendėte, kad Jums reikalingas refinansavimas? Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums surasti geriausią sprendimą.