Klientų istorijos

Jono refinansavimo istorija

Kliento vardas pakeistas. Kliento tikrasis vardas įmonei žinomas.

Kada supranti, kad jau pasiekei dugną? Kai sąskaita ištuštėja mėnesio pradžioje, o ne pabaigoje.

Ne, tai ne anekdotas, tai realybė, kurioje gyvenau pastaruosius 6 mėnesius.

Jei ši istorija jums skamba kiek dramatiškai, turbūt nežinote, ką reiškia vos gavus atlyginimą, jo netekti, tada laukti kito mėnesio ir viską kartoti iš pradžių. Įdomu, kokie veiksmai atveda prie tokios situacijos?

Pirmiausia, neatsakingas požiūris į asmeninius finansus. Kai nebūtinos išlaidos nepalieka pajamų būtinosioms, renkiesi iš dviejų kelių: persvarstyti savo prioritetus arba skolintis, kad patenkintum savo neracionalius poreikius. Aš, savaime suprantama, pasirinkau antrą kelią.

Augdamas ne kartą mačiau, kaip aplinkiniai tampa įsiskolinimų aukomis, dėl kur kas rimtesnių priežasčių – nelaimių šeimoje, nepritekliaus – tačiau buvau įsitikinęs, kad man taip nenutiks. Juk, jei tave supa gražūs daiktai, niekada netapsi vargšu?.. Materialistinis požiūris, kai jau turbūt supratote, manęs nepaglostė, greičiau trinktelėjo ir privertė atsipeikėti. Gaila, kad negalėjau atsipeikėti ir anksčiau.

Baisiausia buvo, kai supratau, kad mano atlyginimo neužtenka net įmokoms už įvairius kreditus sumokėti. Apie tai, kad būtina apmokėti alimentus dukters išlaikymui negalėjau net pagalvoti, o savo būtinuosius poreikius būtų buvę paprasčiau pamiršti.

Kai ieškoti išeičių bet kam kitam jau atrodytų beviltiška, nusprendžiau imtis šios neįmanomos misijos. Sužinojęs apie refinansavimo paslaugą supratau, kad kito kelio tiesiog nėra. Kaip paaiškėjo jau kiek vėliau, šis kelias nebuvo toks duobėtas, kokio tikėjausi.

Kreipiausi į „Refinansuoti“ dėl turimų kreditų apmokėjimo ir buvau maloniai nustebintas. Man buvo pasiūlytos priimtinos sąlygos, patogus mokėjimo grafikas. Svarbiausia – mėnesinė įmoka liko tik viena ir ji nepriminė kosminės fantastikos filmo. Nesunkiai iš turimų pajamų galėjau skirti reikiamą sumą, liko pinigų kitiems įsipareigojimams padengti.

Žinau, kad išmokau tokią gyvenimišką pamoką, kurios niekada nepavyks užmiršti – ne materialūs blizgučiai teikia tikrąjį džiaugsmą gyvenime, o turimi pinigai lengvai patekę į sąskaitą, taip pat lengvai gali ją ir palikti. Esu dėkingas „Refinansuoti“ už suteiktą galimybę, todėl drąsiai rekomenduoju pasinaudoti šia paslauga ir į panašią situaciją patekusiems draugams.

Refinansavimas: Audriaus istorija

Audrius dar iki šiol prisimena, kiek rūpesčių jam sukėlė dėl keleto silpnumo akimirkų susikaupusi skola kredito bendrovei. Būdamas dar jaunas vaikinas Audrius visomis išgalėmis ieškojo būdų savo finansinei gerovei sukurti: darbo patirties dar neturėjo, o visi draugai sėkmingai ir, atrodo, lengvai uždirbo savo pirmuosius nekuklius atlyginimus.

Didžiausią klaidą – pripažįsta jis – padarė pradėjęs lankytis lažybų punktuose. Viskas prasidėjo nuo mažų sumų, o iš prigimties azartiškas vyras greitai paniro į netikros sėkmės svaigulį. Pritrūkus pinigų lengvai ir, iš pirmo žvilgsnio, sėkmingai bei pelną nešančiai pramogai, Audrius susiviliojo greitųjų kreditų siūlomomis paslaugomis. Gautus pinigus jis išleisdavo šalia namų esančiuose lažybų punktuose, tikėdamasis, kad išloštos sumos padės jam padengti įsiskolinimus kredito bendrovėms ir sukurti sau finansinį gerbūvį. Tačiau ne viskas buvo taip, kaip iš pradžių tikėjosi Audrius. Laikui bėgant negrąžintos skolos augo, o noras viską ištaisyti jį skandino į dar didesnių įsiskolinimų liūną.

Neilgai trukus jam reikėjo susidurti su realybe – Audrius nesugebėjo padegti įsiskolinimų, o ir atidėti mokėjimų jis nebeturėjo galimybės. Kasdien augančios sumos jam kėlė išties nemažą susirūpinimą.

Audrių išgelbėjo draugo patarimas: ”Pasidomėk refinansavimu – manau, kad tai tau padės. Ši paslauga skirta patekus  būtent į tokią situaciją.” Kas tai? – pagalvojo Andrius. Ar nepateksiu į dar didesnę bėdą? Visgi reikėjo ieškoti išeities, todėl jis nusprendė pasikonsultuoti dėl šios paslaugos telefonu. Malonaus balso mergina jam paaiškino, kad dėl šios paslaugos į juos kreipiasi ne vienas žmogus. Paskolos refinansavimo sąlygos taikomos individualiai, o su klientais kalbama paprastai. Juk finansai – išties jautri tema.

Pasidomėjęs refinansavimu jis nusprendė lygiomis, mėnesinėmis įmokomis grąžinti susikaupusią skolą. Pratęsus grąžinimo terminą trejiems metams, įmokos sumažėjo iki tokio dydžio, kuris negąsdino Audriaus.

Šiandien Audrius ramus – nuo šios istorijos jau praėjo treji metai ir po dvejų mėnesių jis bus laisvas  – visos skolos bus atiduotos. Vyras su džiaugsmu pasakoja apie galimybes, kurios atsivėrė, kai jo įsiskolinimas buvo refinansuotas. Jis gavo galimybę dirbti ir taupyti tuo pačiu metu grąžinant skolas. Jaunas vyras šiandien sėkmingai dirba įvairiose užsienio šalyse ir tiki, kad sėkmė šypsosi tiems, kurie ne tik dirba dėl savo ateities, bet ir nebijo pagalbos paprašyti iš kitų.

Refinansavimas: Albino istorija

Kai paprašėme, kad Albinas pasidalintu savo refinansavimo istorija su mūsų svetainės lankytojais, su tais, kuriems refinansavimas gali būti tai, ko išties reikia, vidutinio amžiaus vyras net nusipurtė – ne, ne, ne – jokiu būdu. Patikinome, kad tikro vardo neviešinsime, be to,  jo istorija gali padėti kitiems žmonėms, tada vyras kiek atlyžo – „Pats rašyti negaliu, mintis nenuosekliai dėstau. Bet Jūs rašykit, tik labai jau nesigilinkit į situacijos subtilybes“. Ką gi, per daug nesigilindami į subtilybes pabandysime papasakoti dar vieną kliento istoriją, kuri, tikimės padės kažkam, patekusiam į panašią padėtį.

Galbūt nenorą dalintis istorija sukėlė tai, kad situacija buvo paskandinta dvigubame problemų liūne. Pirma ir didžiausia neganda užpuolusi šeimą – netikėtai atsiradusi priklausomybė.

Kaip ir daugelyje skaudžių istorijų, Albino priklausomybė reikalavo tiek laiko, tiek nemažai finansinių išteklių. Tiesa, skirtingai nei daugeliu atveju, Albinas, slėpdamas priklausomybę nuo šeimos, nei vogė iš žmonos piniginės, nei bandė parduoti daiktų iš namų aplinkos. Jo metodai pinigams gauti buvo kiek kitokie.

Žinia, kad šiandien nereikia ilgai ieškoti, kur pasiskolinti pinigų. Užtenka minimalių gebėjimų naudotis internetu, kartais nereikia nė šito – gali pasiskolinti eidamas namo iš darbo, ar bėgdamas į parduotuvę pirkti pieno. Taip tyliai skolindamasis pinigus iš įvairių kreditorių (greitųjų kreditų, paskolų bendrovių), Albinas priėjo ribą, kurios peržengti jam nebeleido sąžinė. Kai neliko iš kur skolintis, o į namus ėmė tarsi iš gausybės rago plūsti grasinantys laiškai, dėl įsiskolinimų, teko atversti kortas savo antrajai pusei.

Šeimos gerovė – aukščiausias prioritetas, todėl, kad ir kaip sunku būtų buvę, sprendimą pora priėmė dviese – geriausias  pasirinkimas čia yra paskolų refinansavimas.

Taip Albino skolos sumažėjo nuo keturių iki vienos, grąžinimo laikas buvo pratęstas. „Refinansuoti“ padėjo šiai šeimai sudėlioti taškus paskolų istorijoje, tačiau ar pavyko Albinui atsikratyti priklausomybės, kuri vos nesugriovė šeimos gerbūvio?

Nedideliais žingsniais, po truputį, su kiekvieno šeimos nario pagalba jis bando išlipti iš duobės, kurią išsikasė pasidavęs savo silpnybėms. Nelengva gyventi padarius klaidas, kurios pakeičia gyvenimą, tačiau visada yra išeitis, kuri gali būti tarsi šviesa tunelio gale – tereikia rasti jėgų pasiekti sekantį etapą.

Milda: „Mano refinansavimo istorija“

Refinansuoti paskolas – šie žodžiai man pirmą kartą nuskambėjo tarsi aukštosios matematikos formulė. Kas tai? Kaip tai veikia? Kodėl verta pabandyti? Viską trumpai papasakosiu šiame laiške.

Kodėl kilo mintis kreiptis dėl refinansavimo? Na, istorija, kuri darosi jau beveik kasdieniška – greitieji kreditai. Išties, dar dabar lengvai nukrečia šiurpas, kai pamatau reklamą apie lengvai gaunamus pinigus, visi greiti kreditai man suteikė savotišką imunitetą ir dabar žinau, kad daugiau nepateksiu į tokią padėtį. Nors labai madinga kaltinti skolintojus aferomis, tačiau reikia pripažinti – dėl visko buvau kalta pati ir niekas kitas. Sveiku protu suvokiau, kad pasiskolintus pinigus teks grąžinti, tačiau sakiau sau – ne šiandien. Lemtinga diena nenumaldomai artėjo, o aš džiaugiausi lengvai gautais pinigais.

Kai palūkanos pradėjo glemžtis didžiąją dalį mano pajamų, pradėjau  įmokas atidėti, tai, savaime suprantama, kainavo dar daugiau pinigų. Sekantis žingsnis buvo dar vienas kreditas – tuo metu kito pasirinkimo nebuvo, ar bent jau maniau, kad nebuvo.

Taip pamažu įsiskolinimai išaugo iki nežmoniškų sumų, kurių negalėjau atiduoti, net jei būčiau nustojusi valgyti… Vienintelė paguoda buvo ta, kad galėjau džiaugtis nemokėdama buto nuomos, mat jį buvau gavusi palikimu iš senelės. Buvo akimirkų, kai įsivaizdavau save pliką ir basą tarp keturių šio buto sienų.

Gali būti, kad skaitantiems mano istorija gali pasirodyti kiek dramatiška, tačiau, tada, tamsiausiu gyvenimo periodu išties praradau bet kokį džiaugsmą.

Blogų pasirinkimų virtinę nutraukė vienas geras – refinansavimas. Negaliu neigti – drebėdama kreipiausi dėl kreditų refinansavimo, taip buvau įbauginta turimų įsiskolinimų. Nusiraminau daug vėliau, kai visi kreditai buvo apmokėti.

Pasirodo visai nesvarbu kiek paskolų turiu – jas visas galima refinansuoti paėmus vieną. Tai sužinojusi nurijau karčiausią piliulę – negi dabar rizikuosiu dar kartą?

Tiesa, kad rizikos beveik nėra supratau vėliau – pamačiau, kad sumažėjo mėnesinės įmokos, pailgėjo grąžinimo laikotarpis, svarbiausia, kad reikėjo atsidėti tik vieną fiksuotą sumą ir nebereikėjo jaudintis dėl įmokų atidėjimo mokesčių.

Esu dėkinga likimui, kad radau išsigelbėjimą pačiu laiku ir žinoma dėkoju šauniai „Refinansuoti“ komandai!

Kaip refinansavimas tapo netikėtu išsigelbėjimu

Refinansavimas – kodėl būtent tai? Noriu pasidalinti patirtimi, kuri ne tik pakeitė mano požiūrį į gyvenimą, bet ir į kreditą. Į mano gyvenimą paskolų įmonė pateko ne visai gražiomis aplinkybėmis – kreipiausi į juos visai ne dėl svajonių įsigyti butą, ar automobilį. Svajonė buvo kur kas liūdnesnė – pradėti viską iš naujo.

Kas turi nutikti, kad norėtum palikti viską, ką jau susikūrei užnugary? Galbūt jaunatviškas maksimalizmas, kuris kartais ne tik nepadeda bet ir pakiša koją priimant sprendimus. Galbūt nepatyrimas, noras parodyti, kad esi daug protingesnis už tuos, kurie jau pakliuvo į panašias situacijas ir aišku senas geras įsitikinimas, kad „man taip nenutiks“.

Kreditas, kreditas, kreditas! Šį žodį taip dažnai linksniuoja žiniasklaida, kad rodos ima mažumėlę pykinti kas kart jį išgirdus. Bet štai imi vieną dieną ir pagalvoji, o kas nutiktų jei paimčiau kreditą tam naujam išmaniajam telefonui, kurį mačiau reklamoje? Kas gali nutikti – juk imsiu ir grąžinsiu jį taip pat lengvai kaip ir paėmiau. Deja, greitas kreditas įtraukia ir nepaleidžia.

Mažai kur kalbama apie tai, kad yra toks dalykas kaip priklausomybė. Taip, skamba kvailokai, tačiau greitieji kreditai gali sukelti priklausomybę taip pat kaip lošimas, alkoholis ar narkotikai. Nesunkiai grąžinau pirmą greitą kreditą, bet netrukus pajutau lengvų pinigų teikiamus malonumus. Vienas kreditas sekė kitą, o kai supratau kad grąžinti pinigus vis sunkiau, sustoti tiesiog nebegalėjau.

Pradėjau kreiptis į greitųjų kreditų bendroves, kad padengčiau kitus kreditus, įsiskolinimai išaugo, ironiška, bet teko naują išmanųjį pakeisti senu telefonu, kuriame net nebuvo belaidžio interneto funkcijos.

Dabar prisimenu šį laikotarpį su šypsena veide. Sėdėjau prie kompiuterio, naršydamas internete ir svarsčiau, kada bus atjungtas internetas už nemokumą? Ieškojo kažko, kas galėtų tapti sprendimu, pagalba išlipti iš šios duobės.

Pasiklioviau gerais atsiliepimais apie „Refinansuoti.lt“, komentatoriai gyrė įmonę dėl sąžiningo darbo ir nesuteptos reputacijos, nors dirba jau dešimt metų. Ryžausi užpildyti paraišką. Paraišką gauti paskutinį kreditą.

Netrukus susisiekė konsultantas ir paaiškino, kad galiu rinktis refinansuoti kreditus, nepriklausomai nuo to, kiek įsiskolinimų turiu. Pagalvojau, kad jau bandžiau panašią strategiją, bet ji nepasiteisino, tad turėjau pasvarstyti kiek ilgiau. Po savaitės nusprendžiau ryžtis dar vienam kreditui ir nepasigailėjau. Apmokėjau visus įsiskolinimus, o likusių pinigų pakako stabilizuoti savo gyvenimui. Taip – dabar kas mėnesį moku fiksuotą sumą, tačiau turiu vieną kreditą vietoj keturių. Ir šio šoko užteko, kad suprasčiau – lengvų pinigų nebūna.

Paskolos refinansavimas: Tomo istorija

Paskolų refinansavimas – kas tai? Paklausiau aš savo brolio, kai jis man patarė ieškoti, kas galėtų refinansuoti turimus kreditus.

Kaip ir daugelis tautiečių pasidaviau greitųjų kreditų reklamoms – ar sunku joms pasiduoti? Lengvi, greiti pinigai tiesiai į tavo banko sąskaitą, jokių apribojimų! Po vieno kredito sekė kitas, po antro trečias, o likusi istorijos dalis – lengvai nuspėjama…

Pastebėjau kaip darėsi vis sunkiau mokėti keletą įmokų per mėnesį, jas vis atidėliodamas mokėjau šimtus litų siekiančius mokesčius. Palengva pasiekiau dugną – gaunamų pajamų neužteko ne tik apmokėti įsiskolinimus, bet ir būtiniems poreikiams patenkinti – maistui, komunaliniams mokesčiams.

Gavęs dar vieną įspėjantį laišką iš greitojo kredito bendrovės, apsidairiau savo bute. Pamažu ėmė mažėti vertingų daiktų, pardaviau plačiaekranį televizorių, laikrodį, išmanųjį telefoną pakeitė senas, mygtukais valdomas mobilusis. Internetinėse parduotuvėse ėmiau pardavinėti dėvėtus savo rūbus, tikėdamasis nors kiek užsidirbti. Jei pavykdavo parduoti kokį daiktą, sukdavau galvą, kam tą menką sumą panaudoti ir, žinoma, daugiausiai „suvalgydavo“ įmokų nukėlimo mokesčiai.

Kreiptis pagalbos į šeimos narius neleido išdidumas, tačiau jaučiau, kaip pamažu, vis labiau kenčia psichologinė būklė – pajutau pirmus depresijos požymius. Kai, net norėdamas, nebegalėjau slėpti savijautos, mane aplankė brolis. Sužinojęs, apie susidariusias skolas, jis dar labiau susirūpino – šeima nėra pajėgi finansiškai padengti įsiskolinimus.

Tada pirmą kartą išgirdau terminą „refinansavimas“. Pasirodo, tai paskola skirta padengti turimus įsiskolinimus įvairiems kreditoriams, greitųjų kreditų bendrovėms. Pamanęs, kad idėja nebloga, ėmiausi ieškoti informacijos internete. Kiek baiminausi dar kartą skolintis, tačiau gerai apgalvojau situaciją ir pasirinkau teisingai.refinansuoti

Greitųjų kreditų refinansavimas man padėjo sumažinti įsiskolinimų kiekį nuo trijų iki vieno, nutraukiau nesibaigiantį pratęsimo įmokų ratą, o svarbiausia gavau rimtą gyvenimo pamoką – lengvų pinigų nebūna!

Džiaugiuosi, kad pavyko rasti  patikimus skolintojus „Refinansuoti“. Jų teikiamas paskolų refinansavimas Kaune tiesiogine ta žodžio prasme išgelbėjo mano gyvenimą, konsultantas nežiūrėjo į mane kaip į prasiskolinusį netikėlį, greičiau geranoriškai patarė ir nuramino – procedūra nė maž nepanaši į prieš tai turėtus kreditus.

Išties, jau pusė metų gyvenu ramų gyvenimą – pamažu grįžtu į vėžias, o gautus reklaminius laiškus iš greitųjų kreditų bendrovių lengva ranka siunčiu tiesiai į šiukšlių dėžę, nė neperskaitęs. Taip, turiu paskolą, kurią ne ilgai trukus padengsiu, stabiliai išsidėlioju išlaidas ir galiu džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

Kada Jums reikalingas refinansavimas?

Kai norite pagerinti savo kredito sąlygas

Kai norite atidėti paskolos mokėjimą

Kai reikia prailginti paskolos grąžinimo terminą

Nusprendėte, kad Jums reikalingas refinansavimas? Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums surasti geriausią sprendimą.